Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Spray na mrówki i karaluchy - BROS Zielona Moc 300ml

produkt polski

  • 11,00 zł

  • Netto: 10,19 zł
  • Cena w punktach: 255
  • Zaloguj się, aby otrzymać 10 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Preparat w formie aerozolu do zwalczania mrówek, karaluchów i pająków. Produkt naturalny, stworzony na bazie ekstraktu pyretrum - substancji owadobójczej, pochodzenia roślinnego, którą otrzymuje się z kwiatów złocienia.

Produkt biobójczy należy stosować z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem dokładnie przeczytać etykietę produkt

spray na mrowki i karaluchy

Instrukcja stosowania
  • Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt stosować w zamkniętym pomieszczeniu opryskując z odległości ok. 30 cm miejsca występowania owadów (listwy podłogowe, szczeliny, miejsca za kuchenką, zlewem itp.)
  • Po zabiegu należy pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok 15 min., po czym starannie wywietrzyć.
  • W celu uzyskania szybkiego efektu produkt najlepiej stosować bezpośrednio na owady.
Pojemność 300 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej