Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz odżywka do roślin doniczkowych Agrecol - aplikator 30ml

Nawóz odżywka do roślin doniczkowych Agrecol - aplikator 30ml

  • Dostępność: niedostępny
  • EAN: 5902341004370
  • 3,50 zł

  • Netto: 2,85 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 3 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
komplet składników odżywczych

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków roślin doniczkowych, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy po użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Aplikatory zawierają specjalistyczną pożywkę, która ułatwia pobieranie składników pokarmowych oraz wzmacnia układ odpornościowy roślin. Regularne stosowanie odżywki Florum Strong pozytywnie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite i długotrwale kwitnienie oraz zapewnia soczysto zielone wybarwienie liści. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu. Aby otrzymać najlepsze efekty uprawy zaleca się stosować preparat co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

Oferta dotyczy jednego aplikatora o pojemności 30ml.

odzywka do roślin doniczkowych

Instrukcja stosowania<ul><li>Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia<br></li><li>Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby nie uległa zatkaniu i aby preparat mógł swobodnie spływać do podłoża</li><li>Po opróżnieniu wyjmij aplikator z podłoża</li></ul><br> Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu, może działać nawet do 4 tygodni.
PojemnośćAplikator 30 ml

Napisz opinię

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej