Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz odżywka witaminowa do roślin Agrecol - aplikator 30ml

Nawóz odżywka witaminowa do roślin Agrecol - aplikator 30ml

  • 3,50 zł

  • Netto: 2,85 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 3 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


komplet składników odżywczych

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich roślin, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy po użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Aplikatory zawierają specjalistyczną pożywkę z dodatkiem witamin, które pobudzają wzrost i kwitnienie. Regularne stosowanie odżywki Florum Strong pozytywnie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite i długotrwale kwitnienie oraz zapewnia soczysto zielone wybarwienie liści. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu. Aby otrzymać najlepsze efekty uprawy zaleca się stosować preparat co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

Aplikatory zawierają dodatek witaminy B i C, które pozytywnie wpływają na rozwój roślin i pomagają w walce ze stresowymi czynnikami środowiskowymi np.: suszą, ozonem czy promieniami UV. Dodatkowo witamina B stymuluje wzrost korzeni. Rośliny mające w podłożu dostatek wit. B są silniejsze i odporniejsze na choroby.

Oferta dotyczy jednego aplikatora o pojemności 30ml.

odzywka witaminowa do roślin

Instrukcja stosowaniaOdłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby nie uległa zatkaniu i aby preparat mógł swobodnie spływać do podłoża. Po opróżnieniu wyjmij aplikator z podłoża. Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu, może działać nawet do 4 tygodni.
PojemnośćAplikator 30 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej