Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • Nowy Nawóz do hortensji PLANTA 1kg + 100g GRATIS

Nawóz do hortensji PLANTA 1kg + 100g GRATIS

http://www.flower-garden.pl/planta produkt polski

 • 11,00 zł  brutto

 • Netto: 10,19 zł


komplet składników odżywczych

Nawóz mineralny przeznaczony do nawożenia wszystkich rodzajów hortensji (bukietowych, ogrodowych, krzewiastych, dębolistnych, itp.). Zapewnia prawidłowy wzrost, obfite i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów. Stosowanie zapewnia odpowiednie warunki rozwoju. Nawóz zgodny z normami europejskimi.

 • zwiększa zdrowotność roślin i przedłuża okres kwitnienia
 • odpowiednia proporcja makroskładników powoduje optymalny wzrost roślin

Nawóz WE wieloskładnikowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ: NPK (MgO+SO3) 5-6-14 (5-26)

Rodzaj nawozu: Nawóz wieloskładnikowy, posypowy, mineralny NPK (MgO+SO3) 5-6-14 (5-26) z mikroskładnikami pokarmowymi.
Skład produktu:
 • azot całkowity 5%
 • fosfor P2O5 5,5%
 • potas 14,4%
 • magnez MgO 5%
 • siarka min. 26%

Mikroelementy: 

 • bor 0,02%
 • miedź 0,1%
 • żelazo 0,5%
 • mangan 0,1%
 • molibden 0,01%
 • cynk 0,1%.
Instrukcja stosowania: Przy sadzeniu stosować w dawce 20g nawozu na roślinę, nawóz wymieszać z podłożem. W pierwszym roku po posadzeniu nawozić stosując dawkę 15-20g/1m² (lub na 1 roślinę). Nawozić od wiosny do końca lipca co 4-6 tygodniu. Nawóz rozsypać pod koroną roślin, wokół łodygi, po nawożeniu spulchnić ziemię wokół roślin i podlać. Na 1 łyżeczce do herbaty mieści się ok. 3 g nawozu.
Termin stosowania: III-VIII
Rodzaj opakowania: Karton 1kg
Wydajność: 1 kg nawozu na 50 roślin

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej