Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • -19% Nawóz do truskawek FLORMIX 1kg

Nawóz do truskawek FLORMIX 1kg

produkt polski

 • Promocja:

  8,50 zł

  Stara cena:

  10,50 zł

  Oszczędzasz:

  19%

 • Netto: 7,87 zł


Flormix do truskawek jest nawozem wieloskładnikowym do nawożenia truskawek, malin, jeżyn, jak również dokarmiania drzew i krzewów owocowych np.: agrestu, porzeczki, gruszy, jabłoni. Zawarty w nawozie bor stymuluje właściwy rozwój kwiatów, a co za tym idzie również owoców.

Nawóz WE wieloskładnikowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ; NPK (Ca, Mg) 9-9,5-15,5 (5-3) mieszanka

 • zdrowe i smaczne owoce
 • składniki łatwo przyswajalne przez roślinę
Rodzaj nawozu Wieloskładnikowy, posypowy, granulowany NPK (Ca, Mg) 9-9,5-15,5 (5-3)
Skład produktu
 • azot (N) całkowity - 9% w formie amonowej 9%
 • pięciotlenek fosforu (P2O5) 9,5%
 • tlenek potasu (K2O) – 15,5% rozpuszczalny w wodzie
 • tlenek wapnia (CaO) – 5% rozpuszczalny w wodzie
 • tlenek magnezu (MgO) - 3% rozpuszczalny w wodzie
Instrukcja stosowania
Nawóz należy równomiernie rozsypać na uprawianej powierzchni dwukrotnie w okresie wegetacji:
 • wiosną na początku wegetacji
 • po zbiorze owoców
Każdorazowo stosujemy dawkę nawozu w ilości 25-30 g pod roślinę. Wskazane jest wymieszanie nawozu z glebą w celu uniknięcia straty azotu. W przypadku dokarmiania drzew i krzewów owocowych dawkę należy zwiększyć do ok. 50 g pod roślinę. W przypadku nawożenia truskawek unikać posypania nawozu bezpośrednio na rośliny.
Termin stosowania III-VIII
Rodzaj opakowania Karton 1kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej