Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Bukszpan wieczniezielony Aureovariegata

http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 6,99 zł  brutto

  • Netto: 6,47 zł

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt, który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania ilości sadzonek w naszej szkółce. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
15 cm
bukszpan wieczniezielony aureovariegata sadzonka cena
zdjęcie wykonane w lutym

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Niski, zimozielony krzew o zwartym pokroju i eliptycznych, pstrych liściach. W wieku 10 lat osiąga około 1 m wysokości i podobną szerokość. Młode liście intensywnie żółte, później zielone z żółtym rysunkiem. Jest idealnym materiałem na żywopłoty, zarówno zwykłe, jak i formowane, ponieważ doskonale znosi cięcie. Z posadzonych roślin, przy odrobinie cierpliwości, można uformować prawie wszystko. Nadaje się idealnie do ogrodów przydomowych oraz parków.

Bukszpan nie jest rośliną trudną w uprawie, jest odporny na zanieczyszczenia powietrza i okresową suszę. Może rosnąc zarówno na stanowisku słonecznym, jak i w cieniu. Nadaje się do uprawy w pojemnikach.

Nazwa łacińska: Buxus sempervirens 'Aureovariegata'
Pokrój: płaskokulisty
Docelowa wysokość: 1 m
Tempo wzrostu: wolno rosnący
Kolor liści/igieł: zielone z żółtym rysunkiem
Mrozoodporność: -23 °C
Stanowisko: słoneczne, półcieniste, cieniste
Wymagania glebowe: roślina tolerancyjna
Zimozieloność: tak
Informacje dodatkowe: roślina miododajna

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej