Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Żylistek Raspberry Sundae PBR
Żylistek Raspberry Sundae PBRŻylistek Raspberry Sundae PBRŻylistek Raspberry Sundae PBRŻylistek Raspberry Sundae PBRŻylistek Raspberry Sundae PBRŻylistek Raspberry Sundae PBR

Żylistek Raspberry Sundae PBR

Deutzia Raspberry Sundae ('Low 18'PBR) EU 53093

  • Dostępność: niedostępny
  • 28,00 zł

  • Netto: 25,93 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 28 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki
3 lata
Pojemnik
2-litrowy
Wysokość
20-40 cm

Paszport roślin /
Plant passport

ADeutzia
BPL-24/04/6437
CA
DPL
Żylistek Raspberry Sundae PBR
wygląd sadzonek w sierpniu
Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki to podstawa sukcesu w uprawie. Oferowane przez nas rośliny i nasiona podlegają regularnej ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby z Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Ważne! Wygląd sadzonek może się różnić od przedstawionego zdjęcia w zależności od pory roku. Wiosną większość bylin jest pozbawiona części nadziemnej. Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Na potrzeby transportu zbyt długie pędy mogą zostać przycięte. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą lub kolorowe etykiety ze zdjęciem. Więcej informacji w regulaminie.

Nowość!

Nowa, piękna odmiana żylistka o zwartym, kompaktowym pokroju. Dorasta do ok. 1,2 m wysokości i podobnej szerokości. Liście zielone, lancetowate. Kwiaty fioletowo-różowe, zebrane w luźne kwiatostany, które z wyglądu przypominają małe gwiazdki. Są większe i jaśniejsze niż u innych odmian, pokrywają obficie cały pęd. Mają przyjemny, delikatny zapach i są miododajne - przyciągają pszczoły, motyle i inne pożyteczne owady. Kwitnie obficie od maja do lipca.

Preferuje stanowiska słoneczne lub półcieniste, osłonięte od wiatru. Dobrze rośnie na glebach próchnicznych, wilgotnych, ale dobrze przepuszczalnych (w przypadku ciężkich gleb, należy wykonać dobry drenaż).

Nazwa łacińskaDeutzia Raspberry Sundae ('Low 18'PBR) EU 53093
Pokrójkulisty
Docelowa wysokość1,2 m
Docelowa szerokość1,2 m
Tempo wzrosturoślina wolno rosnąca (karłowa)
Kolor liści/igiełjasnozielone
Barwa kwiatówfioletowo-różowe
Stanowiskosłoneczne, półcieniste
Wymagania glebowegleba przeciętna ogrodowa, wilgotna, przepuszczalna, roślina tolerancyjna
Mrozoodporność-15 °C
Zimozielonośćnie
Zastosowanieogrody przydomowe, rabaty, w grupach
Termin kwitnieniamaj, czerwiec, lipiec

Napisz opinię