0
Sprawdź!

Sosna kosodrzewina 'Mini Mops'

  • Dostępność: 10 sztuk
  • Doniczka: 3-litrowa
  • Wiek: 3 lata
  • Wysokość: 30 cm

  • 59,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
30 cm
karłowa sosna na pniu mini mops asdzonki cena
zdjęcie wykonane w czerwcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Karłowy krzew o zwartym, gęstym i kulistym pokroju. Odmiana wyselekcjonowana jako czarcia miotła na odmianie ‘Mops’. Rośnie powoli, tworząc krótkie, ciemnozielone igły gęsto oplatające pędy. W wieku 10 lat osiąga około 30 cm średnicy.

Sosna jest rośliną odporną i bardzo łatwą w uprawie. Rośnie dobrze na każdej glebie, nawet na suchej i piaszczystej lub gliniastej. Nie przemarza, nie choruje i jest odporna na zanieczyszczenia powietrza. Lubi stanowiska słoneczne, ale może być uprawiana również w półcieniu.

Polecana do sadzenia w ogrodach skalnych, wrzosowiskach, małych ogródkach przydomowych oraz alpinariach. Doskonała do uprawy w pojemnikach.

Oferujemy sadzonki w formie piennej, zaszczepione na około 30 cm podkładce.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane