Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Jałowiec płożący 'Wiltonii'

  • Dostępność: 169 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 12,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
10 cm
jalowiec wiltonii
zdjęcie wykonane w maju

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Płożąca odmiana o silnym wzroście, osiągająca w wieku 10 lat około 10 cm wysokości i 2 m średnicy. Tworzy gęstą, niebieską plamę, szczelnie okrywając podłoże. Pędy wałeczkowate o łagodnie opadających wierzchołkach, rozkrzewione, w kolorze zielono-niebieskim, na zimę przybierają lekko fioletową barwę. Starsze okazy tworzą piękny, niebieski dywan. Aby uzyskać taki efekt, należy posadzić 2-3 sadzonki na m2.

Jałowiec ma niskie wymagania glebowe. Rośnie praktycznie na każdej ogrodowej glebie. Jest odporny na mróz i rzadko choruje. Preferuje stanowisko słoneczne, może rosnąć również w półcieniu. Idealnie nadaje się do ogródków japońskich, na skalniaki oraz jako roślina okrywowa. Posadzony na podwyższeniu, będzie efektownie przewieszał się, tworząc kaskadę.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane