Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Buk pospolity Atropurpurea

  • Dostępność: 73 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 15,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
50 cm
buk atropurpurea
zdjęcie wykonane w kwietniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Popularna i bardzo cenna odmiana buka zwyczajnego o purpurowym zabarwieniu liści. Drzewo dorastające do 20 m wysokości, o pięknej, szerokiej i kulistej koronie. Największą ozdobą są jego błyszczące, ciemnoczerwone liście, które jesienią zmieniają kolor na pomarańczowo-żółty.

Preferuje stanowiska słoneczne oraz gleby żyzne. Bardzo dobrze znosi cięcie, z tego względu jest mocno polecany jako krzew na wszelkiego rodzaju formowane żywopłoty i szpalery. Bardzo dobra odmiana do sadzenia zarówno w parkach, jak i w ogrodach przydomowych, dająca mocny akcent kolorystyczny.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane