Pylicol to preparat do dolistnego dokarmiania pomidorów. Doskonały również w uprawie papryki, oberżyny, truskawek, porzeczek i malin. Specjalnie skomponowany skład jest dostosowany do potrzeb roślin w czasie kwitnienia. Preparat wspomaga zawiązywanie owoców, uzupełniając potrzebne w tym celu składniki pokarmowe. Zapobiega nadmiernemu zamieraniu kwiatów i zawiązków owocowych. Dzięki regularnemu stosowaniu preparatu rośliny wytwarzają dużą ilość dorodnych owoców.
Sposób stosowania:
Pylicol można stosować w uprawie pomidora, papryki, oberżyny, truskawki, porzeczki, wiśni. Wykonać roztwór w zalecanym stężeniu: 0,2% (2 ml preparatu rozpuszczone w 1 l wody). Odmierzoną ilość nawozu wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego wodą i zamieszać. Opróżnione opakowanie przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową.
Stosować w fazie kwitnienia, opryskując grona z otwartymi kwiatami 2-3 razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie, aż do momentu wytworzenia zawiązków.
Instrukcja stosowania | Pylicol można stosować w uprawie pomidora, papryki, oberżyny, truskawki, porzeczki, wiśni. Zalecane stężenie roztworu: 0,2% (2m l preparatu w 1 L wody). Opryskiwać grona z otwartymi kwiatami 2-3 razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie aż do momentu wytworzenia zawiązków.
|
Termin stosowania | Preparat Pylicol należy stosować w czasie kwitnienia roślin |
Pojemność | 50 ml |