Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz długodziałający do róż PLANTACOTE Agrecol 0,3kg

Nawóz długodziałający do róż PLANTACOTE Agrecol 0,3kg

  • 25,00 zł

  • Netto: 23,15 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 25 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Plantacote nawóz do róż to nowoczesny, kompletny nawóz o długotrwałym działaniu, przeznaczony do nawożenia w uprawach wszystkich gatunków i odmian róż. Każda granula zawiera odpowiednio dobrany skład makro- i mikroelementów zapewniających doskonałe warunki do wzrostu krzewów róż oraz odporność na choroby i szkodniki. Zwiększona zawartość potasu gwarantuje bujne i długie kwitnienie róż. Nawóz może być stosowany w zarówno w uprawach ogrodowych, jak i w uprawach pojemnikowych w pomieszczeniach, na balkonach i tarasach. Otoczkowane granule zapobiegają wypłukiwaniu nawozu do głębszych warstw podłoża, niedostępnych dla korzeni roślin. W ten sposób więcej składników odżywczych jest wykorzystywanych przez rośliny (aż do 80-90%). Stosowanie nawozu otoczkowanego niweluje ryzyko przenawożenia, a przy tym chroni środowisko naturalne.

Plantacote to kompletny, wieloskładnikowy nawóz o działaniu determinowanym przez czynniki środowiska, tj. wilgotność i temperaturę otoczenia. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii otoczkowania zabieg nawożenia można wykonywać jedynie raz w sezonie wegetacyjnym.

 

Zawartość: azot (N) – 13% ; fosfor (P2O5) – 9% ; potas (K2O) – 16% ; magnez (MgO) – 2%  +  mikroskładniki

 

  • nawóz do róż ogrodowych oraz uprawianych w pojemnikach w pomieszczeniach, na balkonach i tarasach
  • zapewnia obfite kwitnienie i intensywne wybarwienie kwiatów
  • nawóz, dzięki optymalnie dobranym składnikom, wzmacnia róże i zapobiega chorobom fizjologicznym
  • działa długo – przez okres 5-6 miesięcy

 

 

 

Sposób stosowania:

Stosować 1 raz w roku na początku sezonu wegetacyjnego wiosną (marzec, kwiecień lub maj). Nawóz można stosować również podczas sadzenia.

Rodzaj nawozuPlantacote (180 dni)
Rodzaj opakowaniaKarton 0,3kg
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej