Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • Nawóz przyspieszający kompostowanie - Agrecol 1kg

  Nawóz przyspieszający kompostowanie - Agrecol 1kg

  • Dostępność: niedostępny
  • EAN: 5902341002253
  • 13,88 zł

  • Netto: 13,88 zł
  • Cena w punktach: 370
  • Zaloguj się, aby otrzymać 14 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

  Produkt jest chwilowo niedostępny
  Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

  Nawóz przyspieszający kompostowanie to specjalnie przygotowana mieszanina nawozowa, przyspieszająca kompostowanie odpadków organicznych. Poprzez optymalizację stosunku węgla do azotu, nawóz przyspiesza procesy humifikacji oraz sprawia, że kompost szybko dojrzewa. Powstające w wyniku kompostowania kwasy organiczne stanowią ogromną wartość w podnoszeniu żyzności gleby. Ten wysokiej jakości produkt został opracowany z myślą o kompostowaniu powstałych po uprawie roślin odpadach takich jak, np.: skoszona trawa, łęciny, liście oraz wszelkie organiczne odpady gospodarstwa domowego.

  Rodzaj nawozuPosypowy, granulowany
  Skład produktu<ul><li>azot (N) całkowity - 31%<br></li><li>tlenek magnezu (MgO) - 7%</li></ul>
  Instrukcja stosowania<p>Nawóz można stosować w postaci posypowej oraz płynnej po rozpuszczeniu w wodzie. </p><ul><li>Odmierz odpowiednią ilość nawozu: posypowo: przeznacz około 250 g nawozu na każdy 1 m biomasy, w postaci roztworu: wymieszaj około 250 g nawozu z 5 litrami ciepłej wody. </li><li>Rozsyp nawóz równomiernie na powierzchni pryzmy lub podlej pryzmę kompostu przygotowanym roztworem. </li><li>Po zabiegu pryzmę przemieszaj i uformuj tak, aby powierzchnia parowania była jak najmniejsza. </li><li>Po upływie około 2-3 tygodni w miarę możliwości pryzmę napowietrzyć poprzez powtórne przemieszanie masy kompostowej.</li></ul>
  Termin stosowaniaNawóz można stosować od marca do października. Nawóz zastosować za każdym razem po dołożeniu nowej porcji biomasy na kompostownik.
  Rodzaj opakowaniaKarton 1kg

  Napisz opinię

  Przeczytaj na blogu

  Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

  Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

  Czytaj więcej