Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz odżywka do roślin kwitnących Agrecol - aplikator 30ml

Nawóz odżywka do roślin kwitnących Agrecol - aplikator 30ml

  • 3,50 zł

  • Netto: 2,85 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 3 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


komplet składników odżywczych

Geranium Strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji roślin balkonowych oraz wszelkich domowych roślin kwitnących. Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewnia obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów i części zielonych roślin. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie.

Oferta dotyczy jednego aplikatora o pojemności 30ml.

odzywka witaminowa do roślin

Instrukcja stosowaniaOdłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia. Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby nie uległa zatkaniu i aby preparat mógł swobodnie spływać do podłoża. Po opróżnieniu wyjmij aplikator z podłoża. Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu, może działać nawet do 4 tygodni.
PojemnośćAplikator 30 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej