Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Siarczan żelaza AGRA 2kg

Siarczan żelaza AGRA 2kg

  • Dostępność: niedostępny
  • EAN: 5902341710738
  • 29,99 zł

  • Netto: 24,38 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 29 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

Siarczan żelaza do uzupełniania niedoborów żelaza w uprawach takich roślin jak: drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, trawniki, a także warzywa. Uzupełnienie żelaza likwiduje chlorozy, widoczne szczególnie na młodych liściach. Niedobory żelaza są zauważalne szczególnie po obfitych opadach deszczu, przy odczynie gleby pH powyżej 7 (np. na glebach po wapnowaniu). Nawożenie siarczanem żelaza wpływa na poprawę jakości plonów. Nawóz może być stosowany także do zakwaszania podłoża w przypadku zbyt wysokiego zasadowego odczynu pH oraz w uprawach roślin kwasolubnych. Siarczan żelaza może być również wykorzystywany do likwidowania mchu na trawnikach. Mech nie toleruje żelaza, więc zawarte w nawozie żelazo natychmiastowo hamuje rozwój mchu.

UWAGA: Preparat ten jest silnie brudzący. Podczas stosowania należy unikać rozsypania nawozu na powierzchnie brukowe, betonowe lub ceramiczne. Stosować rękawice ochronne i unikać kontaktu produktu z odzieżą.

 

Nawóz WE (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

  • żelazo (Fe) – min. 30%

 

Rodzaj opakowaniaWorek 2kg

Napisz opinię

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej