Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz Politoska FLORMIX 2kg

produkt polski

  • 11,50 zł

  • Netto: 10,65 zł
  • Cena w punktach: 287
  • Zaloguj się, aby otrzymać 10 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Uniwersalny nawóz ogrodniczy i rolniczy, zawierający trzy podstawowe składniki pokarmowe. Pokrywa w całości zapotrzebowanie roślin na fosfor i potas, natomiast azot należy dodatkowo uzupełnić w okresie wegetacji. Nie zaleca się stosowania pod uprawy wrażliwe na chlor oraz pod osłonami.

Skład produktu:

  • azot (N) - 8%, w formie amonowej
  • pięciotlenek fosforu (P2O5) - 24,5% fosforu ogółem
  • pięciotlenek fosforu (P2O5) - 24% fosforu przyswajalnego
  • tlenek potasu (K2O) 24%, w postaci chlorku potasu
  • siarka (S) 4%, w postaci siarczanu
nawóz certyfikowany

Nawóz WE nieorganiczny, kompleksowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ: NPKS 8-24-24-4

Instrukcja stosowania:

Nawóz rozsiewać równomiernie przed siewem i sadzeniem oraz w okresie wegetacji roślin. Dawkowanie: 3,6 kg/100 m2.

Rodzaj nawozu Wieloskładnikowy, posypowy, granulowany NPKS 8-24-24-4
Termin stosowania III-IX
Rodzaj opakowania Worek 2kg
Producent Flormix

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej