Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz 100 Dni do róż Agrecol 1,5kg

Nawóz 100 Dni do róż Agrecol 1,5kg

  • 43,50 zł

  • Netto: 40,28 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 43 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


100 dni nawóz do róż to nawóz w postaci granulowanej o szybkim, a jednocześnie długotrwałym działaniu. Przeznaczony do zasilania róż ogrodowych: rabatowych, parkowych, piennych, okrywowych, pnących i innych. Doskonale sprawdza się również do zasilania innych kwitnących krzewów w ogrodzie. Specjalnie dobrane składniki pokarmowe w odpowiednich proporcjach pobudzają rośliny kwitnące do zawiązywania dużej ilości okazałych kwiatów. Stopniowo uwalniane składniki pokarmowe zmniejszają ryzyko przenawożenia.

Nawozy 100 dni wyróżnia wydłużone w czasie uwalnianie składników pokarmowych, które trwa aż 100 dni. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze nawóz można używać znacznie rzadziej – tylko 1 do 2 razy w sezonie. Uwalnianie zawartych w granulacie składników odżywczych regulowane jest przez naturalne czynniki środowiska, takie jak wilgotność i temperatura. Rozsypany na glebę i wymieszany z wierzchnią warstwą podłoża, nawóz chłonie wilgoć i ulega powolnemu rozpuszczeniu. Uwolnione równomiernie i w odpowiedniej proporcji składniki odżywcze, przedostają się do porośniętej przez korzenie roślin warstwy gleby.

Zawartość: azot (N) – 13% ; fosfor (P2O5) – 12% ; potas (K2O) – 16% ; magnez (MgO) – 2%  +  mikroskładniki

 

 

  • nawóz do róż ogrodowych: piennych, rabatowych, okrywowych, pnących
  • przeznaczony także do zasilania kwitnących roślin ogrodowych
  • zalecany pod nowe nasadzenia i rośliny już rosnące
  • ogranicza wielokrotne nawożenie do 1-2 zabiegów w ciągu sezonu

 

Rodzaj nawozuposypowy, granulowany
Rodzaj opakowaniaKarton 1,5 kg
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej