Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Humistar WG Preparat poprawiający żyzność gleby Agrecol 200g

Humistar WG Preparat poprawiający żyzność gleby Agrecol 200g

  • 25,99 zł

  • Netto: 24,06 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 25 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Humistar Micro WG przeznaczony jest do poprawy właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych podłoża/gleby. Preparat do stosowania w uprawach roślin ogrodniczych, ozdobnych oraz sadowniczych. Preparat stosuje się poprzez oprysk doglebowy. Produkt poprawia warunki rozwoju systemu korzeniowego roślin. Poprawia strukturę gleby (przyczynia się do tworzenia struktury gruzełkowatej). Dzięki niemu rośliny lepiej wykorzystują składniki pokarmowe z podłoża.

Ponadto Humistar ułatwia rozwój mikroorganizmów glebowych odpowiedzialnych za życie biologiczne gleby. Humistar Micro WG można stosować z większością nawozów i agrochemikalii powszechnie używanych z wyjątkiem olejów mineralnych, zakwaszaczy, produktów kwaśnych i saletry wapniowej.

  • poprawia właściwości chemiczne, fizyczne i biologiczne gleby
  • pozytywnie wpływa na strukturę gleby (przyczynia się do tworzenia struktury gruzełkowatej)
  • wpływa na lepsze wykorzystanie składników pokarmowych
  • przeznaczony do upraw roślin ozdobnych, warzywnych i sadowniczych
Waga200 g
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej