Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Doniczki torfowe do rozsad okrągłe 6cm 26szt JIFFY
Doniczki torfowe do rozsad okrągłe 6cm 26szt JIFFYDoniczki torfowe do rozsad okrągłe 6cm 26szt JIFFY

Doniczki torfowe do rozsad okrągłe 6cm 26szt JIFFY

  • 13,50 zł

  • Netto: 10,98 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 10 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Doniczki torfowe Jiffy wykonane są z miazgi drzewnej, wapnia regulującego pH oraz wysokogatunkowego torfu. Torf zapewnia niezbędny humus i ułatwia prawidłowy rozwój systemu korzeniowego. Nie zawierają żadnych innych dodatków, ani nawozów. Są w 100% biodegradowalne i ekologiczne. Jest to naturalny i bardzo łatwo biodegradowalny produkt. Rośliny w nich rośnące można wysadzać do gruntu razem z doniczkami, które ulegają biodegradacji i stają się częścią gleby po ukorzenieniu. Konstrukcja doniczek pozwala na przerastanie korzeni roślin przez ścianki i dno, co gwarantuje niezahamowany rozwój i optymalne warunki powietrzno-wodne.

Jak używać?

Doniczki wypełnij  podłożem odpowiednim dla rośliny, którą chcesz uprawiać. Zasadź w nich rośliny lub nasiona i dobrze podlej (ścianki donicy powinny być mokre). Nie podlewaj zbyt obficie, ale też nie dopuść do przesuszenia. Podlane doniczki umieść na tacce i przenieś w dobrze oświetlone miejsce. Nie wystawiaj roślin od razu na pełne działanie słońca - rób to stopniowo w miarę ich wzrostu. Gdy rośliny osiągną odpowiednią wysokość, można je wysadzić bezpośrednio do grządek w ogrodzie, lub do donic.

Ilość sztuk w opakowaniu26
Średnica6 cm

Napisz opinię

Produkty powiązane

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.