Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Doniczki torfowe do rozsad kwadratowe 8cm 15szt JIFFY


  • 16,00 zł

  • Netto: 13,01 zł
  • Cena w punktach: 325
  • Zaloguj się, aby otrzymać 13 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Doniczki torfowe Jiffy wykonane są z miazgi drzewnej, wapnia regulującego pH oraz wysokogatunkowego torfu. Torf zapewnia niezbędny humus i ułatwia prawidłowy rozwój systemu korzeniowego. Nie zawierają żadnych innych dodatków, ani nawozów. Są w 100% biodegradowalne i ekologiczne. Jest to naturalny i bardzo łatwo biodegradowalny produkt. Rośliny w nich rośnące można wysadzać do gruntu razem z doniczkami, które ulegają biodegradacji i stają się częścią gleby po ukorzenieniu. Konstrukcja doniczek pozwala na przerastanie korzeni roślin przez ścianki i dno, co gwarantuje niezahamowany rozwój i optymalne warunki powietrzno-wodne.

Jak używać?

Doniczki wypełnij  podłożem odpowiednim dla rośliny, którą chcesz uprawiać. Zasadź w nich rośliny lub nasiona i dobrze podlej (ścianki donicy powinny być mokre). Nie podlewaj zbyt obficie, ale też nie dopuść do przesuszenia. Podlane doniczki umieść na tacce i przenieś w dobrze oświetlone miejsce. Nie wystawiaj roślin od razu na pełne działanie słońca - rób to stopniowo w miarę ich wzrostu. Gdy rośliny osiągną odpowiednią wysokość, można je wysadzić bezpośrednio do grządek w ogrodzie, lub do donic.

Ilość sztuk w opakowaniu 15
Długość 8 cm
Szerokość 8 cm

Napisz opinię

Produkty powiązane

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej