Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz do roślin cebulowych FLORMIX 1kg

produkt polski

 • 10,50 zł

 • Netto: 9,72 zł
 • Cena w punktach: 243
 • Zaloguj się, aby otrzymać 9 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do nawożenia wszystkich roślin cebulowych, bulwiastych i kłączy. Odpowiednio dopracowany skład nawozu Flormix do cebulowych dostosowany jest do potrzeb tych roślin. Nawóz zapewni optymalny wzrost i obfite kwitnienie roślin. Ma korzystny wpływ na rozwój cebul, bulw i kłączy.

Nawóz WE wieloskładnikowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ; NPK (Ca, Mg) 7-7,5-22 (5-3) mieszanka

 • intensywne wybarwienie kwiatów
 • zdrowe cebule i kłącza
 • składniki łatwo przyswajalne przez roślinę
Rodzaj nawozu Wieloskładnikowy, posypowy, granulowany NPK (Ca, Mg) 7-7,5-22 (5-3) mieszanka
Skład produktu
 • azot (N) całkowity - 7%  w formie amonowej 4,3%  w formie azotanowej 2,7%
 • pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianiu amonu i wodzie 7% rozpuszczalny w wodzie 6,5%
 • tlenek potasu (K2O) – 22% rozpuszczalny w wodzie
 • tlenek wapnia (CaO) - 5% rozpuszczalny w wodzie
 • tlenek magnezu (MgO) - 3% rozpuszczalny w wodzie
Rodzaj opakowania Karton 1kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej