Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz do kwitnących FLORMIX 3kg

produkt polski

  • 23,50 zł

  • Netto: 21,76 zł
  • Cena w punktach: 544
  • Zaloguj się, aby otrzymać 21 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


NOWOŚĆ!

Nawóz do kwitnących roślin ogrodowych Flormix przeznaczony do nawożenia wszelkiego rodzaju kwitnących roślin ogrodowych, takich jak: różanecznik (rododendron), azalia, wrzos, hortensje, itp.

nawóz certyfikowany

Nawóz WE (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ: siarczan amonu (N) - 20%

  • skutecznie obniża pH podłoża
  • nawóz granulowany do wszystkich roślin kwaśnolubnych
Rodzaj nawozu Jednoskładnikowy, posypowy, granulowany, siarczan amonu (N) - 20%
Skład produktu
  • azot (N) całkowity - 20% (m/m) w formie amonowej
Instrukcja stosowania

Posypowo pod rośliny już rosnące w ilości ok. 1 kg nawozu na 10 m2. Nawóz wymieszać z górną warstwą gleby i obficie podlać. Zabieg powtórzyć dwukrotnie w okresie od kwietnia do połowy sierpnia.

Jako dodatek do podłoża pod rośliny kwasolubne: 1 kg nawozu na 1 m3 podłoża, należy pamiętać o dokładnym wymieszaniu składników.

W formie roztworu do podlewania 100 - 200 g nawozu na 10L wody, podlewać co najmniej dwa razy w miesiącu od kwietnia do połowy sierpnia.

Termin stosowania IV-VIII
Rodzaj opakowania Worek 3kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej