Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz do pomidorów, papryki FLORMIX 1kg

 • Dostępność: niedostępny
 • EAN: 5902065012996
produkt polski

 • 10,50 zł

 • Netto: 9,72 zł
 • Cena w punktach: 243
 • Zaloguj się, aby otrzymać 9 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

Doskonały nawóz do nawożenia pomidorów i papryki. Odpowiednio dopracowane proporcje składników pokarmowych zapewniają roślinom odpowiedni wzrost, rozwój oraz obfite plonowanie. Łatwo przyswajalne wapno użyte w nawozie dodatkowo stabilizuje pH gleby, podnosi odporność roślin na choroby fizjologiczne np: suchą zgniliznę wierzchołkową pomidora i papryki. Wapń jednocześnie wzmacnia ściany komórkowe, dzięki czemu zwiększa się zdolność przechowywania owoców.

Nawóz WE wieloskładnikowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ: NPK (Ca) 12-10-16 (6,5) mieszanka

 • zdrowsze rośliny i owoce
 • składniki łatwo przyswajalne przez roślinę
Rodzaj nawozu Wieloskładnikowy, posypowy, granulowany NPK (Ca) 12-10-16 (6,5)
Skład produktu
 • azot (N) całkowity - 12% w formie amonowej 7% w formie azotanowej 5%
 • pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie 10% rozpuszczalny w wodzie 8%
 • tlenek potasu (K2O) – 18% rozpuszczalny w wodzie
 • tlenek wapnia (CaO) - 6,5% rozpuszczalny w wodzie
Instrukcja stosowania Nawóz rozsypać równomiernie na uprawianą powierzchnię – wskazane jest wymieszanie nawozu z górną warstwą gleby. Ilość nawozu dobieramy następująco:

 • przedsiewnie – 20-35 g/1 m2
 • 2-3 tygodnie po sadzeniu – 30 g/1 m2
 • początek zawiązywania owoców 20 g/1 m2
Termin stosowania III-VIII
Rodzaj opakowania Karton 1kg

Napisz opinię

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej