Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2018/2019

Drodzy Klienci,

Dzień 3 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki roślin w tym sezonie. Wszystkie zamówienia na rośliny zamówione po 3 grudnia będą realizowane wiosną 2019 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2019) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Pozostałe produkty z naszego sklepu są wysyłane na bieżąco.

Kiścień wawrzynowy Rainbow

http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 16,90 zł  brutto

  • Netto: 15,65 zł


Wiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
20 cm
pieris red mill
zdjęcie wykonane w marcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Bardzo interesująca i niezwykle dekoracyjna odmiana o kolorowych liściach. Występuje naturalnie w Ameryce Północnej. W wieku 10 lat dorasta do około 0,8 m wysokości, przy 1,2 m szerokości. Liście lancetowate, pstre, o kremowych, różowych oraz żółtych przebarwieniach. Młode liście oraz ogonki liściowe mają barwę karmazynową. Jesienią zmieniają barwę na bardziej brązową. Roślina zimozielona - nie zrzuca liści na zimę, będąc tym samym dekoracyjną przez cały rok. Dodatkowym atutem rośliny są białe, dzwonkowate kwiaty, pojawiające się w maju na szczytach pędów.

Odmiana o małych wymaganiach glebowych. Dobrze rośnie na stanowiskach półcienistych i słonecznych, na glebach kwaśnych, próchnicznych, umiarkowanie wilgotnych. Odporna na zanieczyszczenia powietrza, bardzo dobrze znosi cięcie. Cechuje się również dobrą mrozoodpornością, jednak na stanowiskach eksponowanych warto okryć na zimę.

Roślina o oryginalnym wyglądzie, stanowiąca ciekawy akcent w każdym ogrodzie, szczególnie polecana do nasadzeń na wrzosowiskach.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej