Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Jałowiec nadbrzeżny Allgold

http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 17,50 zł  brutto

  • Netto: 16,20 zł


Wiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
20 cm
jalowiec plozacy allgold
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Nowa, płożąca odmiana jałowca o jednolitym, żółtym zabarwieniu igieł, które utrzymuje się przez cały rok. Podobna do odmiany 'Golden Wings', ale o jednolitym kolorze. Krzew rośnie wolno, osiągając po 10 latach około 1 m średnicy przy wysokości 20 cm. Młode pędy są delikatne i obficie pokryte jaskrawożółtymi igłami (około 1,5 cm długości).

Odmiana ma niskie wymagania glebowe. Rośnie praktycznie na każdej ogrodowej glebie. Powinno się ją sadzić w miejscach ciepłych i nasłonecznionych. We wschodnich częściach kraju zaleca się okrycie rośliny na zimę w celu ochrony przed silnymi, zimowymi promieniami słonecznymi, które mogłyby spowodować oparzenia igieł. Świetnie sprawdza się jako roślina okrywowa w ogródkach przydomowych oraz na skalniaki.

Nazwa łacińska: Juniperus conferta 'Allgold'
Pokrój: płożący
Docelowa wysokość: od 0,2 m do 0,5 m
Tempo wzrostu: roślina wolnorosnąca (karłowa)
Kolor liści/igieł: żółte
Mrozoodporność: -20 °C
Zastosowanie:
  • ogrody przydomowe
  • roślina okrywowa
  • ogrody skalne
Stanowisko: słoneczne
Wymagania glebowe: gleba przeciętna ogrodowa, sucha/umiarkowanie wilgotna, odczyn lekko kwaśny
Zimozieloność: tak

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej