Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki roślin w tym sezonie. Wszystkie rośliny zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Wszystkie inne produkty z naszego sklepu są wysyłane na bieżąco w okresie zimowym.

  • Nowy Jałowiec nadbrzeżny 'Allgold'

Jałowiec nadbrzeżny 'Allgold'

  • Dostępność: 153 sztuk
  • Doniczka: 3-litrowa
  • Wiek: 3 lata
  • Wysokość: 20 cm

  • 16,50 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
20 cm
jalowiec plozacy allgold
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Nowa, płożąca odmiana jałowca o jednolitym, żółtym zabarwieniu igieł, które utrzymuje się przez cały rok. Podobna do odmiany 'Golden Wings', ale o jednolitym kolorze. Krzew rośnie wolno, osiągając po 10 latach około 1 m średnicy przy wysokości 20 cm. Młode pędy są delikatne i obficie pokryte jaskrawożółtymi igłami (około 1,5 cm długości).

Odmiana ma niskie wymagania glebowe. Rośnie praktycznie na każdej ogrodowej glebie. Powinno się ją sadzić w miejscach ciepłych i nasłonecznionych. We wschodnich częściach kraju zaleca się okrycie rośliny na zimę w celu ochrony przed silnymi, zimowymi promieniami słonecznymi, które mogłyby spowodować oparzenia igieł. Świetnie sprawdza się jako roślina okrywowa w ogródkach przydomowych oraz na skalniaki.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane