Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Donica balustradowa FALA 60 Lila

http://www.flower-garden.pl/formplastic produkt polski

  • 29,50 zł  brutto

  • Netto: 23,98 zł


Prostokątna donica wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, charakteryzującego się odpornością na mróz, pęknięcia oraz promienie UV. Oryginalny i stylowy wygląd pasuje do każdego wnętrza i pozwala tworzyć unikalne kompozycje kwiatowe na tarasach, balkonach, werandach i altanach. Przeznaczona do mocowania na poręczach balustradowych o maksymalnej szerokości 7 cm. Pewne i stabilne mocowanie gwarantuje uniwersalny system stabilizacji i montażu za pomocą specjalnych kołków. Dzięki modułowej budowie, można łączyć ze sobą skrzynki o różnych kolorach, tworząc piękne aranżacje.

Wersja o długości 30 cm dostępna TUTAJ. 

modułowe doniczki balustradowe
doniczki balustradowe
Wysokość doniczki: 20 cm
Rodzaj materiału: tworzywo sztuczne
Długość: 58,5 cm
Kolor: lila
Pojemność: 22 L
Szerokość: 29 cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej