Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz uniwersalny Biohumus Agrecol 1L

Nawóz uniwersalny Biohumus Agrecol 1L

  • Dostępność: niedostępny
  • EAN: 5902341000709
  • 11,00 zł

  • Netto: 10,19 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 6 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

Biohumus nawóz uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych. Pełnowartościowy skład wzbogaca podłoże oraz poprawia jego strukturę, dzięki czemu rośliny mają zapewnione doskonałe warunki wzrostu i rozwoju. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

  • przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie
  • bezpieczny dla roślin, bez ryzyka przenawożenia
  • zawiera wspomagające nawożenie naturalne związki próchniczne
  • wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich
  • zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym

 

Sposób stosowania:

Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

Rośliny uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia. Nie stosować łącznie ze środkami ochrony roślin.

Rodzaj nawozupłynny nawóz organiczny
Skład produktuazot (N) – 0,08% / fosfor (P2O5) – 0,05% / potas (K2O) – 0,12%
Pojemność1 L
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej