Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki roślin w tym sezonie. Wszystkie rośliny zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Wszystkie inne produkty z naszego sklepu są wysyłane na bieżąco w okresie zimowym.

Żylistek 'Strawberry Fields'

  • Dostępność: 76 sztuk
  • Doniczka: 2-litrowa
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: 30 cm

  • 15,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
30 cm
zylistek strawberry fields
zdjęcie wykonane w maju

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Nowa, piękna odmiana o wyprostowanych pędach, które z wiekiem stają się bardziej łukowate i wygięte. Dorasta do 1,5 metra wysokości. 

Posiada średniej wielkości różowobiałe kwiaty, zebrane w luźne kwiatostany, które z wyglądu przypominają małe gwiazdki. Obicie kwitnie na przełomie czerwca i lipca, zdobiąc ogród pięknym, jaskraworóżowym kolorem połączonym z zielenią lancetowatych liści. 

Preferuje stanowiska słoneczne, osłonięte od wiatru, gleby próchniczne i umiarkowanie wilgotne.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane