0
Sprawdź!

Złotlin japoński 'Pleniflora'

  • Dostępność: 82 sztuk
  • Doniczka: 0,5-litrowa
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: 30 cm

  • 9,90 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
30 cm
zlotlin japonski pleniflora keria
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Rozłożysty, silnie rosnący krzew pochodzący ze Wschodniej Azji. W naszym klimacie osiąga około 2 m wysokości. Pokrój wyprostowany, pędy długie, zielone i gładkie, bardzo dekoracyjne w zimie. Jasnozielone, jajowate liście, jesienią zmieniają barwę na żółtą.

Kwitnie bardzo obficie i efektownie. Małe, żółte kwiaty z wyglądu przypominające pompony pokrywają większość pędów. Kwitnienie rozpoczyna się w maju, a kończy w sierpniu. Często powtarza kwitnienie we wrześniu.

Złotlin rośnie na każdej glebie ogrodowej. Cechuje się dobrą odpornością na mróz i zanieczyszczenia powietrza. najobficiej kwitnie na stanowisku słonecznym. Preferuje stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte od wiatru. Dobrze reaguje na cięcie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane