Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Trzmielina Emerald & Gold NA PNIU 100-120cm
Trzmielina Emerald & Gold NA PNIU 100-120cmTrzmielina Emerald & Gold NA PNIU 100-120cmTrzmielina Emerald & Gold NA PNIU 100-120cm

Trzmielina Emerald & Gold NA PNIU 100-120cm

Euonymus fortunei 'Emerald & Gold'

  • Dostępność: niedostępny
  • 79,00 zł

  • Netto: 73,15 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 79 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki
3 lata
Pojemnik
3-litrowy
Wysokość
100-120 cm

Paszport roślin /
Plant passport

AEuonymus
BPL-24/04/6437
CA
DPL
Trzmielina Emerald & Gold NA PNIU 100-120cm
wygląd sadzonek w marcu
Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki to podstawa sukcesu w uprawie. Oferowane przez nas rośliny i nasiona podlegają regularnej ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby z Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Ważne! Wygląd sadzonek może się różnić od przedstawionego zdjęcia w zależności od pory roku. Wiosną większość bylin jest pozbawiona części nadziemnej. Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Na potrzeby transportu zbyt długie pędy mogą zostać przycięte. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą lub kolorowe etykiety ze zdjęciem. Więcej informacji w regulaminie.

Zimozielony krzew o pokroju wyprostowanym, osiągający około 0,4 m wysokości. Liście barwy ciemnozielonej z żółtym brzegiem.

Trzmieliny nie mają żadnych specjalnych wymagań, są odporne na suszę, zanieczyszczenia powietrza (często sadzi się je w  miastach) i dobrze rosną nawet na niezbyt urodzajnym podłożu. Można je sadzić na stanowisku półcienistym, aczkolwiek tylko na stanowisku słonecznym liście będą wybarwiać się najpełniej. Odmiana ta świetnie nadaje się na strzyżone żywopłoty, doskonale znosi cięcie. Można uprawiać w pojemnikach.

Nazwa łacińskaEuonymus fortunei 'Emerald & Gold'
Pokrójkulisty
Kolor liści/igiełżółte, zielone, wielobarwne
Stanowiskopółcieniste
Wymagania gleboweroślina tolerancyjna
Zimozielonośćtak
Zastosowanieogródki przydomowe, soliter, rabaty, uprawa w donicy

Napisz opinię