0
Sprawdź!

Świerk 'Waldbrunn'

  • Dostępność: 84 sztuk
  • Doniczka: 0,5-litrowa
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: 15 cm

  • 10,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
15 cm
swierk waldbrunn
zdjęcie wykonane w marcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Odmiana o spłaszczonym, gniazdowatym pokroju, rosnąca wolno. W wieku 10 lat osiąga około 0,5 m wysokości przy 0,8 m szerokości. Pokrój zwarty, gęsty, z pędami ułożonymi poziomo. Wytwarza krótkie, niekłujące igły o charakterystycznej, zielono-niebieskiej barwie. Nie wytwarza szyszek.

Krzew ma niewielkie wymagania glebowe - rośnie na większości żyznych, lekko kwaśnych gleb ogrodowych. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym, aczkolwiek z powodzeniem można posadzić go również w półcieniu. Jest praktycznie całkowicie mrozoodporny, przetrwa każdą surową zimę.

Ładna i sprawdzona odmiana o kompaktywych wymiarach, nadająca się na skalniaki, wrzosowiska, do małych ogrodów, a także do uprawy w donicy.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane