Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
  • Nowy Sekator nożycowy prosty gardenMAX

Sekator nożycowy prosty gardenMAX

  • Dostępność: dostępny
  • EAN: 5908278993206
http://www.flower-garden.pl/gardenmax produkt polski

  • 32,00 złProfesjonalny sekator-nożyce z ostrzem prostym idealnie nadający się do wszelkich prac wymagających precyzji. Sekatory ogrodnicze marki gardenMAX zostały zaprojektowane, aby sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników!

  • lekka i wytrzymała konstrukcja
  • długie ostrza tnące z wysokojakościowej stali
  • sprężyna teleskopowa
  • ergonomicznie profilowana rękojeść z aluminium o podwyższonej wytrzymałości, powleczona utwardzaną pianką
Długość ostrza: 58 mm
Maksymalna średnica cięcia: 12 mm
Rodzaj materiału: wysokiej jakości stal + aluminiowa rękojeść powleczona utwardzaną pianką
Długość: 195 mm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej