Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Jałowiec Dream Joy

  • Dostępność: 496 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 14,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
15 cm
jalowiec dream joy
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Ciekawa, okrywowa odmiana jałowca o spłaszczonym pokroju oraz rozłożystych pędach. Osiąga około 30 cm wysokości oraz 80 cm szerokości po 10 latach.

Główną ozdobą są pędy z igłami wybarwionymi w 3 różnych kolorach – zielonym, żółtym i niebieskim, tworzące naprawdę ciekawy efekt kolorystyczny.

Jałowiec ma niskie wymagania glebowe. Rośnie praktycznie na każdej ogrodowej glebie. Jest odporny na mróz i rzadko choruje. Preferuje stanowisko słoneczne, może rosnąć również w półcieniu. Jest idealną rośliną okrywową.

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary idealnie pasuje do małych ogrodów, na skalniaki, a także do alpinariów.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane