Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Cyprysik tępołuskowy Fernspray Gold

  • Dostępność: 9 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 49,00 złWiek sadzonki:
4 lata
Doniczka:
5-litrowa
Wysokość:
30 cm
cyprysik fernspray gold
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Odmiana silnie rosnąca, jej liście przypominają paproć leśną. Dorasta do 1,5 m wysokości, nadaje się do małych ogrodów, a także do donic.

Pędy bardzo oryginalne, o intensywnej, złocistej barwie. Ze względu na swój egzotyczny wygląd świetnie nadaje się do przestrzeni zaprojektowanej w stylu japońskim. 

Wymaga stanowiska słonecznego, osłoniętego. Preferuje gleby żyzne i wilgotne, ale dobrze rośnie również na przeciętnym podłożu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane