Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Bez czarny Black Tower

  • Dostępność: 154 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 17,50 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
15 cm
bez czarny black tower
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Wyjątkowa odmiana  czarnego bzu, która została nagrodzona  w 2010 roku podczas wystawy National Plant Exhibition w Anglii.

Jest wolno rosnącą rośliną, która osiąga około 3 m wysokości. Charakteryzuje się bardzo ciemnymi liśćmi oraz różowymi kwiatostanami, których zapach zbliżony jest do zapachu cytryny. Idealnie nadaje się do sadzenia w pojemnikach, ze względu na wąski pokrój można sadzić ją nawet na balkonach i w małych ogródkach. Dla dobrego rozkrzewienia zaleca się mocne cięcie po około 2-3 latach od posadzenia. Owoce jadalne, dojrzewają w sierpniu i we wrześniu. 

Najlepiej rośnie na glebach żyznych, próchniczych i wilgotnych. Odmiana w pełni odporna na mróz.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane