Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Taśma miedziana na ślimaki Agrecol 4m

Taśma miedziana na ślimaki Agrecol 4m

  • 45,00 zł

  • Netto: 36,59 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 45 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Miedziana taśma samoprzylepna to idealne rozwiązanie, aby w skuteczny, a zarazem ekologiczny sposób pozbyć się ślimaków w ogrodzie. Rośliny stają się niedostępne, ponieważ miedź działa na ślimaki zniechęcająco i staje się dla nich barierą nie do przejścia. Łatwa w obsłudze, można ją dzielić na mniejsze fragmenty, aby uzyskać odpowiednią wielkość do ochrony roślin. Utrzymywana w czystości taśma nie wymaga wymiany przez kilka sezonów dzięki warstwie ochronnej, która pojawia się na miedzi po kilku tygodniach wystawienia na działanie warunków atmosferycznych.

 

Sposób stosowania:

Oczyścić miejsce zastosowania taśmy. Oddzielić taśmę miedzianą od białej osłonki zabezpieczającej. Taśmę owinąć wokół donic, innych naczyń do uprawy roślin, rabaty podwyższonej lub owinąć wokół podstawy pnia drzewa. Aby ślimaki nie wspinały się po łodygach, można obkleić taśmą pęd u jego podstawy. Taśmę można stosować wokół roślin ozdobnych, warzywnych oraz owocowych.

Uwaga:

  • Dla zachowania skuteczności należy utrzymać taśmę w czystości, zachlapana ziemią nie będzie spełniała swojego zadania.
  • Chronić przed dziećmi. Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu.
  • Taśma miedziana nie zawiera substancji chemicznych, jest bezpieczna dla ludzi i środowiska.
Długość4 m
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane