Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz odżywka DUO do storczyków w okresie spoczynku - aplikator 2x20ml

Nawóz odżywka DUO do storczyków w okresie spoczynku - aplikator 2x20ml

  • 3,90 zł

  • Netto: 3,17 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 3 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


komplet składników odżywczych

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy po użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Produkt można stosować przez cały okres wegetacji, ale w szczególności zaleca się go stosować po przekwitnięciu roślin w celu ich wzmocnienia  i przygotowania do kolejnego kwitnienia.Aplikatory zawierają ekstrakty substancji humusowych, identyczne jak te występujące naturalnie w korze drzew tropikalnych. Regularne stosowanie odżywki Duo-orchid Strong wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, liści i łodyg. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu. Aby otrzymać najlepsze efekty uprawy zaleca się stosować preparat co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

Odżywka Duo Orchid Strong to połączenie dwóch substancji w jednym aplikatorze. Jedna część (20 ml) to odżywka zawierająca substancje pokarmowe dla rośliny, a druga część (20 ml) to regenerator podloża zawierający substancje humusowe.

Oferta dotyczy jednego aplikatora o pojemności 40ml.

odzywka do storczykow

Instrukcja stosowania<ul><li>Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia<br></li><li>Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby nie uległa zatkaniu i aby preparat mógł swobodnie spływać do podłoża</li><li>Po opróżnieniu wyjmij aplikator z podłoża</li></ul><br> Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu, może działać nawet do 4 tygodni.
PojemnośćAplikator 2x20 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej