Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nawóz Biohumus do roślin doniczkowych Agrecol 1l

Nawóz Biohumus do roślin doniczkowych Agrecol 1l

  • 11,00 zł

  • Netto: 10,19 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 11 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Biohumus nawóz do roślin doniczkowych to płynny nawóz organiczny przeznaczony do stosowania w uprawie roślin ozdobnych doniczkowych, zarówno ozdobnych z liści, jak i z kwiatów. Nawóz wyprodukowano na bazie naturalnych składników, pochodzących z wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich.

Rośliny uprawiane w doniczkach są szczególnie narażone na utratę wielu odżywczych składników. Większość z nich jest bardzo szybko pobierana przez rośliny z podłoża, a część wypłukiwana podczas podlewania. Dlatego bardzo ważne jest systematyczne uzupełnianie składników pokarmowych w podłożu, które przez większość wegetacji roślin jest niezmieniane. Zbilansowany skład nawozu powoduje, że rośliny posiadają wysoką zdrowotność, bujnie rosną i intensywnie kwitną. Biohumus stosowany systematycznie uzupełnia niedobory azotu, fosforu i potasu. Zawartość związków próchnicznych w nawozie regeneruje podłoże. Nawóz można stosować przez cały sezon.

  • w pełni naturalny nawóz, przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w doniczkach
  • zapewnia prawidłową kondycję oraz zdrowotność roślin doniczkowych
  • poprawia jakość gleby dzięki zawartości aktywnej próchnicy
  • wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich

Zawartość:

  • azot (N) – 0,09%
  • fosfor (P2O5) – 0,06%
  • potas (K2O) – 0,12%

Sposób stosowania:

60-120 ml (2-4 nakrętki) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1 – 2 tygodnie, ponieważ rośliny domowe podczas zimowego spoczynku potrzebują mniej składników odżywczych.

Rodzaj nawozupłynny nawóz organiczny
Pojemność1l
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej