Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz płynny do powojników i kwitnących pnączy - Florovit 1L

http://www.flower-garden.pl/florovit produkt polski

 • 14,00 zł  brutto

 • Netto: 12,96 zł

Nawóz przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania powojników (clematis), wiciokrzewów (lonicera), glicynii (wisteria) i innych kwitnących pnączy. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin. 

Nawóz WE wieloskładnikowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ: NPK 5-6-6 z borem, miedzią,żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. 

 • koncentrat na 200l roztworu
 • długie i obfite kwitnienie
 • intensywny wzrost i wybarwienie
Rodzaj nawozu: płynny, koncentrat NPK 5-6-6
Skład produktu:
 • azot (N) całkowity - 5%, w formie amidowej 4,7%
 • pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 6%
 • tlenek potasu (K2O) - 6% rozpuszczalny w wodzie
 • i inne składniki
Instrukcja stosowania:
 • Powojniki wielkokwiatowe, róże pnące i inne kwitnące pnącza: stosować 10 ml nawozu na 2,3 l wody. Podlewać rośliny co 10–14 dni od kwietnia do końca sierpnia, używając ok. 2 l roztworu na 1 m2.
 • Pozostałe gatunki powojników (np. powojniki bylinowe, wisteria): stosować 3 ml nawozu na 1,15 l wody. Podlewać rośliny co 10–14 dni od kwietnia do końca lipca, używając ok. 2 l roztworu na 1 m2. Nie dopuszczać do przesychania podłoża.
Termin stosowania: IV-VII
Pojemność: 1 L

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej