0
Sprawdź!
 • -17% Morwa biała

Morwa biała

 • Dostępność: 74 sztuk
 • Doniczka: 0,5-litrowa
 • Wiek: 2 lata
 • Wysokość: 30 cm

 • Promocja:

  10,00 zł

  Stara cena:

  12,00 zł

  Oszczędzasz:

  17%Wiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
30 cm
morwa biala sadzonki
zdjęcie wykonane w kwietniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Drzewo osiągające 15 m wysokości, o kulistej koronie, szerokich, jajowatych liściach, jesienią przebarwiających się na żółto. Uprawiane w wielu miejscach na świecie, ze względu na swoje cenne właściwości.

Podobne do jeżyn, białe owoce mają mnóstwo zastosowań. Obfitują w mnóstwo niezbędnych witamin i minerałów, dlatego od wieków używane są w tradycyjnym ziołolecznictwie. Nadają się do wyrobu ciast, syropów i alkoholi. Korzenie morwy są wykorzystywane do leczenia kaszlu, gorączki i cukrzycy. Morwa obecna jest w wielu sprzedawanych obecnie suplementach diety, głównie tych odchudzających. Również liście tego drzewa znajdują swoje zastosowanie – można z nich zaparzyć herbatę, która wspomaga trawienie, stabilizuje poziom cukru oraz cholesterolu. 

Roślina o niskich wymaganiach glebowych, dobrze rośnie na każdej ogrodowej glebie. Jest odporna na mróz. Stanowisko słoneczne lub półcieniste.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane