Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Ketmie

Ketmia syryjska (inaczej hibiskus) to piękny ogrodowy krzew, zachwycający ciekawymi kwiatami o różnorodnych barwach. Ozdobne są również liście, które jesienią przebarwiają się malowniczo na żółty kolor. Jeśli tylko zapewnimy mu odpowiednie stanowisko, odwdzięczy się nam obfitym kwitnieniem. Sadzonki ketmi możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dobrze wyglądają zarówno jako solitery, a także sadzone w rzędzie na żywopłot (formowany lub naturalny). Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę egzotyki do swojego ogrodu, zapoznaj się z naszą ofertą ketmi.

Ketmia bylinowa (hibiskus) Summerific™ My Valentine
2 lata
3 l
30-50 cm

Jedna z najbardziej efektownych, czerwonych odmian ketmii bylinowej z licencjonowanej serii Summerific™, wyselekcjonowana w 2011 roku w USA. Wieloletn..

39,00 zł

Ketmia syryjska (hibiskus) China Chiffon ®
2 lata
0,5 l
15-20 cm

Szybko rosnący krzew o wyprostowanym, krzaczastym pokroju, dorastający w naszym klimacie do 1,5 m wysokości. Liście ząbkowate, trójklapowe, koloru cie..

(opinie: 10)

14,99 zł

Ketmia syryjska (hibiskus) Red Heart
3 lata
2 l
30-50 cm

Odmiana dorastająca do 2 m wysokości. Posiada ciemnozielone, trójklapowe liście o ząbkowanych brzegach, które jesienią przebarwiają się na żółto, na z..

22,00 zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)