Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nasiona EKO Bomba Ogrodnika | kulki kwiatowo-ziołowe 8szt.

produkt polski

 • 19,99 zł

 • Netto: 18,51 zł
 • Cena w punktach: 499
 • Zaloguj się, aby otrzymać 18 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Eko Bomba Ogrodnika – Kulki z biohumusem, mieszanką kwiatów polnych i ziół. Wyjątkowa kompozycja kilkunastu mało wymagających, kolorowo kwitnących dzikich kwiatów i ziół, jednorocznych i wieloletnich, zamkniętych w łatwej do użycia kulce śr. około 2,6 cm wykonanej z biohumusu i lepiszcza w postaci gliny.

Wystarczy zwilżyć powierzchnie kulki wodą, następnie wybrać cel gdzie chcesz żeby zakwitło nowe życie i rzucić. Kulki dość łatwo rozpadają się pod wpływem wilgoci, a pożyteczne mikroorganizmy zawarte w biohumusie doskonale przyśpieszają kiełkowanie nasion, rozwój systemu korzeniowego, zwiększa się również odporność siewek na choroby i suszę.

Opakowanie zawiera 8 sztuk kulek, każda o średnicy ok. 2,6 cm.

Skład:

 1. Agrostemma githago (Kąkol polny)
 2. Bellis perennis (Stokrotka łąkowa)
 3. Centaurea cyanus (Chaber bławatek)
 4. Chryzanthemum leucanthemum (Złocień właściwy)
 5. Coreopsis tinctoria (Nachyłek dwubarwny)
 6. Gypsophila elegans (Gipsówka wytworna)
 7. Linum usitatissimum (Len zwyczajny)
 8. Lotus corniculatus L. (Komonica zwyczajna)
 9. Matricaria chamomilla (Rumianek pospolity)
 10. Matthiola bicornis (Maciejka / Lewnkonia dwurożna)
 11. Melissa officinalis (Melisa lekarska)
 12. Nigella sativa (Czarnuszka siewna)
 13. Papaver rhoeas (Mak polny)
 14. Phacelia tanacetifolia (Facelia błękitna)
 15. Thymus vulgaris (Macierzanka właściwa)
 16. Trifolium incarnatum (Koniczyna krwistoczerwona)
 17. Trifolium pratense (Koniczyna łąkowa)
Stanowisko słoneczne
Termin siewu od III-VI lub drugiej połowy VIII-IX
Ilość sztuk w opakowaniu 8 kulek
Średnica 2,6 cm

Napisz opinię

Produkty powiązane

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej