Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Zraszacz pulsacyjny 1/2" na statywie 90cm METALOWY

http://www.flower-garden.pl/bradas produkt polski

  • 62,00 zł  brutto

  • Netto: 50,41 zł


Zraszacz mosiężny, obrotowy. Zamontowany na statywie o wysokości 90 cm. Przy najszerszym rozłożeniu nóżek, tworzą one trójkąt o boku 60 cm. Wysokość na jakiej znajduje się dysza zraszacza może być regulowana w zakresie 60-90 cm. Do statywu można podłączyć wąż za pomocą szybkozłączki lub przyłącza z gwintem wewnętrznym 3/4". W statyw wkręca się dowolny zraszacz z gwintem zewnętrznym 1/2". Złożony statyw ma wymiary 10x10x60 cm.

  • wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • posiada nieskomplikowaną konstrukcję, co gwarantuje długie i niezawodne użytkowanie
  • możliwość regulacji powierzchni zraszania
  • posiada blokadę dla spryskiwania wybranego sektora
  • doskonały do zastosowania w sadach i ogrodach
Gwint: zewnętrzny 1/2"
Liczba dysz: 1
Ciśnienie robocze: 2 - 3,5 BAR
Przepływ wody: 0,5 - 0,65 m3/h
Promień zraszania: 9,5 - 11 m
Średnica zraszania: 19 - 22 m
Rodzaj materiału: mosiądz
Wysokość po rozłożeniu: 90 cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej