Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • -9% Zestaw 3 narzędzi ogrodniczych FIBERGLASS

Zestaw 3 narzędzi ogrodniczych FIBERGLASS

 • Dostępność: 39 sztuk
 • EAN: 5904182448597
 • Czas wysyłki: 2-3 dni
produkt polski

 • Promocja:

  12,99 zł

  Stara cena:

  14,20 zł

  Oszczędzasz:

  9%

 • Netto: 10,56 zł


W skład zestawu narzędzi FIBERGLASS wchodzą:

 • łopatka szeroka do przesadzania roślin, szerokość robocza 8 cm
 • widełki ogrodnicze do spulchniania gleby, szerokość robocza 8 cm
 • pazurki ogrodnicze do ostrożnego spulchniania i napowietrzania gleby, szerokość robocza 8 cm

Wszystkie narzędzia wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Są lekkie i wygodne, posiadają ergonomiczny, profilowany uchwyt z otworem na zawieszenie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej