Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Mieszanki traw

Trawnk z siewu to najprostszy sposób na stworzenie zielonego dywanu wokół domu. To jaką mieszankę wybrać zależy w dużym stopniu od miejsca, w którym będzie rosła trawa oraz od przeznaczenia trawnika. Mieszanka traw Oaza doskonale nadaje się do założenia trawnika w miejscach suchych i nasłonecznionych. Trawa Park stosowana jest w miejscach zacienionych i intensywnie użytkowanych np: w bogato zadrzewionych ogrodach . Nasiona traw Gracja dzięki swoim niezwykłym walorom dekoracyjnym świetnie sprawdzą się do założenia trawnika ozdobnego. Do odbudowy zniszczonego trawnika została przygotowana specjalna mieszanka regeneracyjna o unikalnym składzie nasion traw i dodatkiem nawozu. 
 

Trawa GRACJA - mieszanka najlepszych traw ozdobnych

Mieszanka najlepszych gatunków traw ozdobnych. Trawnik uzyskany z tej mieszanki charakteryzuje się niezwykłymi walorami estetycznymi. Zastosowanie: tr..

39,00 zł

Trawa GREEN SPRINTER 5kg - szybki efekt zielonego trawnika

Mieszanka traw charakteryzująca się niezwykle krótkim czasem kiełkowania, niską wysokością i zdolnością intensywnego krzewienia. Zastosowanie: trawnik..

102,00 zł

Trawa MISTRZOWSKA 1kg - sportowa mieszanka najlepszych traw

Najwyższej jakości mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych nasion najlepszych gatunków traw gazonowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wydep..

29,00 zł

Trawa OAZA - na tereny suche i nasłonecznione

Mieszanka traw przeznaczona na tereny suche i silnie nasłonecznione. Dzięki rozbudowanemu systemowi korzeni charakteryzuje się zwiększoną tolerancją n..

39,99 zł

Trawa PARK - na tereny zacienione

Mieszanka traw przeznaczona na tereny zacienione. Przygotowana z gatunków traw tolerujących ograniczony dostęp światła słonecznego. Zastosowanie: traw..

39,99 zł

Trawa UNIWERSALNA - mieszanka trawnikowa

Uniwersalna mieszanka traw ogólnego przeznaczenia. Zastosowanie: trawniki rekreacyjne, tereny zielone, pasy zieleni. Charakteryzuje się powolnym wzros..

30,00 zł

Trawnik KWIATOWY - efekt łąki kwiatowej

Mieszanka doskonałych traw gazonowych oraz nasion kwiatów polnych, dająca efekt romantycznie ukwieconego trawnika. Mieszanka polecana na trawniki nier..

14,50 zł

Trawnik Kwitnąca Kraina - Bukiety lata

Gotowa mieszanka kwiatów i ziół do stworzenia prawdziwej łąki kwiatowej. Unikalne połączenie 31 gatunków kwiatów i ziół m.in.: mak polny, rumianek, na..

25,99 zł

Trawnik Kwitnąca Kraina - Motyle i pożyteczne owady

Gotowa mieszanka kwiatów i ziół do stworzenia prawdziwej łąki kwiatowej zwabiającej motyle i pożyteczne owady. Unikalne połączenie 32 gatunków kwiatów..

25,99 zł

Trawnik Kwitnąca Kraina - Pachnący zakątek

Gotowa mieszanka kwiatów i ziół do stworzenia prawdziwej łąki kwiatowej zwabiającej motyle i pożyteczne owady. Unikalne połączenie 32 gatunków kwiatów..

25,99 zł

Trawnik Kwitnąca Kraina - Rośliny Miododajne

Mieszanka kwiatów i ziół, składa się z 30 gatunków roślin niezwykle cennych dla pszczół, m.in.: ostróżka polna, nagietek, ogórecznik, gipsówka. Miesza..

25,99 zł

Trawnik REGENERACYJNY z nawozem 1kg

Unikalne połączenie mieszanki doskonałych, szybko rosnących traw gazonowych oraz specjalistycznego nawozu do trawników. Zastosowanie: odbudowa zniszcz..

17,00 zł

Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)