Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Mieszanki traw

Trawnk z siewu to najprostszy sposób na stworzenie zielonego dywanu wokół domu. To jaką mieszankę wybrać zależy w dużym stopniu od miejsca, w którym będzie rosła trawa oraz od przeznaczenia trawnika. Mieszanka traw Oaza doskonale nadaje się do założenia trawnika w miejscach suchych i nasłonecznionych. Trawa Park stosowana jest w miejscach zacienionych i intensywnie użytkowanych np: w bogato zadrzewionych ogrodach . Nasiona traw Gracja dzięki swoim niezwykłym walorom dekoracyjnym świetnie sprawdzą się do założenia trawnika ozdobnego. Do odbudowy zniszczonego trawnika została przygotowana specjalna mieszanka regeneracyjna o unikalnym składzie nasion traw i dodatkiem nawozu. 
 

Trawa GRACJA - mieszanka najlepszych traw ozdobnych

Mieszanka najlepszych gatunków traw ozdobnych. Trawnik uzyskany z tej mieszanki charakteryzuje się niezwykłymi walorami estetycznymi. Zastosowanie: tr..

39,00 zł

Trawa GREEN SPRINTER 0,9kg - szybki efekt zielonego trawnika

Mieszanka traw charakteryzująca się niezwykle krótkim czasem kiełkowania, niską wysokością i zdolnością intensywnego krzewienia. Zastosowanie: trawnik..

21,50 zł

Trawa MISTRZOWSKA 1kg - sportowa mieszanka najlepszych traw

Najwyższej jakości mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych nasion najlepszych gatunków traw gazonowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wydep..

29,00 zł

Trawa OAZA - na tereny suche i nasłonecznione

Mieszanka traw przeznaczona na tereny suche i silnie nasłonecznione. Dzięki rozbudowanemu systemowi korzeni charakteryzuje się zwiększoną tolerancją n..

39,99 zł

Trawa PARK Planta

Mieszanka traw przeznaczona na tereny zacienione. Przygotowana z gatunków traw tolerujących ograniczony dostęp światła słonecznego. Zastosowanie: traw..

39,99 zł

Trawa UNIWERSALNA - mieszanka trawnikowa

Uniwersalna mieszanka traw ogólnego przeznaczenia. Zastosowanie: trawniki rekreacyjne, tereny zielone, pasy zieleni. Charakteryzuje się powolnym wzros..

30,00 zł

Trawnik REGENERACYJNY z nawozem 1kg

Unikalne połączenie mieszanki doskonałych, szybko rosnących traw gazonowych oraz specjalistycznego nawozu do trawników. Zastosowanie: odbudowa zniszcz..

17,00 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)