Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Skrzynka Sahara Duo 35cm biały/mięta

produkt polski

  • 19,00 zł

  • Netto: 15,45 zł
  • Cena w punktach: 386
  • Zaloguj się, aby otrzymać 15 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Dekoracyjna skrzynka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne. Lekka i nowoczesna, pasuje do każdego wnętrza. Składa się z dwóch części: jednolitego wkładu oraz ażurowego korpusu. Obie części połączone ze sobą tworzą kontrastowy, trójwymiarowy efekt. Zarówno wkłady, jak i korpusy dostępne są w wielu eleganckich kolorach, które można dowolnie łączyć, uzyskując za każdym razem inny efekt kolorystyczny. Dno korpusu jest wybrzuszone, dzięki czemu magazynuje nadmiar wody. Może być używana zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i na zewnątrz (ogród, balkon, taras).

Rodzaj materiału tworzywo sztuczne
Kolor biały / pudrowa mięta
Długość 34,7 cm
Szerokość 16,7 cm
Wysokość 15,65 cm
Pojemność 6 L
Informacje dodatkowe podwójny rezerwuar wody
Producent Form-Plastic

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej