Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • Róża rabatowa Chaterine Palace®
 • Róża rabatowa Chaterine Palace®
 • Róża rabatowa Chaterine Palace®
 • Róża rabatowa Chaterine Palace®
 • Róża rabatowa Chaterine Palace®
 • Róża rabatowa Chaterine Palace®

Róża rabatowa Chaterine Palace®

Rosa Chaterine Palace® 'Poulpal064' PBR

 • Dostępność: niedostępny
 • 37,00 zł

 • Netto: 34,26 zł
 • Cena w punktach: 925
 • Zaloguj się, aby otrzymać 34 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny i nasiona podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.

Róża rabatowa z serii Palace® – kolekcji niskich róż krzaczastych o kompaktowym pokroju duńskiej firmy Poulsen Roser A/S. Róże rabatowe, często nazywane też wielkokwiatowymi lub bukietowymi, to rośliny o gęstym, mocno rozkrzewionym pokroju, długowieczne oraz odporne na niskie temperatury. 'Chaterine Palace' ma pokrój krzaczasty, osiąga około 60 cm wysokości. Liście ciemnozielone, błyszczące. Wytwarza duże, delikatnie pachnące kwiaty w kolorze intensywnie pomarańczowym. Kwitnie obficie od czerwca, powtarzając kwitnienie aż do późnej jesieni. Potrafi wytworzyć nawet do kilkudziesięciu kwiatów na jednym pędzie.

Odmiana zdrowa, o niewielkich wymaganiach glebowych, odporna na mróz, kwitnąca długo i obficie. Polecana na rabaty, niskie żywopłoty, jak również do uprawy w donicach na balkonach i tarasach.

Nazwa łacińskaRosa Chaterine Palace® 'Poulpal064' PBR
Pokrójkrzaczasty, róża rabatowa/bukietowa
Docelowa wysokośćod 1 do 1,5 m
Tempo wzrostuwzrost typowy dla gatunku
Kolor liści/igiełciemnozielone
Barwa kwiatówpomarańczowe
Kwitnienieczerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień
Stanowiskosłoneczne, półcieniste
Wymagania glebowepodłoże umiarkowanie wilgotne, próchniczne, odczyn lekko kwaśny
Mrozoodporność-25 °C
Zimozielonośćnie
HodowcaPoulsen Roser A/S
Zastosowanierabaty, niskie żywopłoty, uprawa w donicy

Napisz opinię

Szukasz najpiękniejszych róż?

Sprawdź inne odmiany z naszej oferty

Zobacz