Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Mieszanka Antyślimakowa - taśma 7m
Mieszanka Antyślimakowa - taśma 7m

Mieszanka Antyślimakowa - taśma 7m

  • 5,60 zł

  • Netto: 5,19 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 5 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Opakowanie zawiera 7 m taśmy.

Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Nic prostszego – użyj naszej taśmy z mieszanką anty-ślimakową. Pokrój roślin, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja kwiatów i ziół (jednorocznych i wieloletnich) w twoim ogrodzie. Ułóż taśmę w odległości 30 cm od roślin które chcesz chronić i pożegnaj ślimaki na zawsze.

Warunki uprawy: Przygotować podłoże usuwając kamienie i grabiąc w celu wyrównania i rozdrobnienia powierzchni ziemi. Ułożyć taśmę z nasionami na gruncie lub na powierzchni ziemi w skrzynce, następnie przykryć ją cienką warstwą podłoża około 0,6 cm grubości. Obficie podlać i utrzymywać wilgotność nie dopuszczając do przesuszenia w celu ułatwienia kiełkowania. W przypadku donic zaleca się stosować spryskiwacz do podlewania.

Taśma nasienna ułatwia wysiew. Odpowiednie rozmieszczenie nasion na taśmie eliminuje potrzebę stosowania przerywki i pozwala na uzyskanie efektu równomiernie i pięknie kwitnącej łąki.

KwitnienieV-X
Stanowiskosłoneczne
Rozstawa20 x 20 cm
Termin siewuIV – ½ VI na głębokość: 0,6 cm
Długość7 m
Wysokość30-100 cm

Napisz opinię

Produkty powiązane

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.