Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz Mineral żel do oleandrów i oliwek - Agrecol 250 ml


 • 8,99 zł

 • Netto: 8,32 zł
 • Cena w punktach: 197
 • Zaloguj się, aby otrzymać 7 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie.Produkt przeznaczony jest do zasilania wszystkich roślin ozdobnych pochodzących z południowej Europy (klimat śródziemnomorski), takich jak oleandry czy oliwki. Produkt w pełni spełnia zapotrzebowanie pokarmowe tych roślin. Stosowanie nawozu przed i w czasie kwitnienia gwarantuje zwiększoną ilość zawiązywanych pąków kwiatowych i zdrowe, soczysto zielone wybarwienie liści.

Nawóz do oleandrów i oliwek Mineral żel przygotowuje do zimowania w tutejszym – umiarkowanym klimacie, gdzie rośliny te muszą być chowane do pomieszczeń.

Nawóz WE wieloskładnikowy (spełniający wymogi Unii Europejskiej)

Typ: NPK 7-6-5 

 • kompleksowe nawożenie bogate w makro- i mikroskładniki
 • łatwo przyswajalne minerały zapewniają szybkie działanie nawozu
 • specjalna formuła gwarantuje wydłużone działanie
Rodzaj nawozu płynny, mineralny, żel
Skład produktu
 • azot (N) całkowity - 7%
 • pięciotlenek fosforu (P2O5) 6%, rozpuszczalny w wodzie
 • tlenek potasu (K2O) – 5%, rozpuszczalny w wodzie
Instrukcja stosowania Opakowanie zawiera przezroczystą nakrętkę do precyzyjnego i wygodnego odmierzania dawki nawozu. Nakrętka wskazuje trzy poziomy dawkowania, zależnego od ilości wody, jaką używamy do podlewania:

 • I poziom – dawka 7 ml nawozu do rozpuszczenia w 2 litrach wody
 • II poziom – dawka 14 ml nawozu do rozpuszczenia w 4 litrach wody
 • III poziom – dawka 21 ml nawozu do rozpuszczenia w 6 litrach wody
Termin stosowania
 • Oleandry: Nawozić 1 – 2 razy w tygodniu od kwietnia do września.
 • Oliwki: Nawozić 1 – 2 razy w miesiącu od kwietnia do września.
Młode rośliny nawozić, stosując połowę dawki. Nie należy przekraczać zalecanych dawek, gdyż mogłoby to spowodować uszkodzenie lub zniszczenie roślin.

Pojemność 250 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej