Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Mieszanka Antykomarowa - taśma 6m
Mieszanka Antykomarowa - taśma 6m

Mieszanka Antykomarowa - taśma 6m

  • Dostępność: niedostępny
  • EAN: 5907595508964
  • 5,60 zł

  • Netto: 5,19 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 5 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

Bogata mieszanka ponad 50 gatunków ziół i kwiatów jednorocznych i wieloletnich o właściwościach odstraszających komary. Rośliny wydzielają aromatyczne olejki eteryczne których komary nie znoszą. W skład mieszanki wchodzi wiele znanych i lubianych ziół które oprócz funkcji odstręczającej komary mogą pełnić funkcji użytkową jako dodatek do różnego rodzaju potraw. Za pomocą taśmy z mieszanką anty komarową łatwo i szybko stworzysz kolorową obwódkę wokół tarasu, altany, brzegów trawnika lub w donicy. Wysiew nasion pod  osłony w II-IV lub V bezpośrednio do gruntu.

Instrukcja uprawy:

  1. Przygotować podłoże usuwając kamienie i grabiąc w celu wyrównania i rozdrobnienia powierzchni ziemi.

  2. Ułożyć taśmę z nasionami na gruncie lub na powierzchni ziemi w skrzynce, następnie przykryć go cienką warstwą podłoża około 0,6 cm grubości.

  3. Obficie podlać i utrzymywać wilgotność nie dopuszczając do przesuszenia w celu ułatwienia kiełkowania. W przypadku donic zaleca się stosować spryskiwacz do podlewania.

KwitnienieV-X
Stanowiskosłoneczne
Termin siewuII-V
Zbiór plonów8-12 tygodni po siewie
Długość6 m
Wysokość30-100 cm

Napisz opinię

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.